Jakie szkolenie narciarskie wybrać?

Jeśli rozważasz wybór szkolenia narciarskiego, koniecznie zapoznaj się z tym tekstem. W kilku akapitach przybliżę Ci nasze najważniejsze wydarzenia i poziomy jazdy na nartach, co ułatwi Ci wybór idealnego szkolenia dla siebie. Nasza oferta jest szeroka i przeprowadzimy Cię krok po kroku od pierwszych minut na stoku, aż do osiągnięcia Twojego upragnionego narciarskiego celu.

jakie szkolenie narciarskie wybrać

Początkujący od zera

To osoba, która nigdy wcześniej nie miała kontaktu z nartami lub ma bardzo małe doświadczenie. Jeśli czujesz, że Twoje dotychczasowe umiejętności narciarskie są znikome, również rozważ tę grupę. Krok po kroku wprowadzimy Cię w świat narciarstwa. Stworzysz solidny fundament podstawowych umiejętności, które w przyszłości pozwolą Ci jeździć bezpieczniej i efektywniej. 

Szkolenia, które powinieneś wziąć pod uwagę: 

Organizacja grup od podstaw jest znacznie trudniejsza, grupy sa mniej liczne i koszty mągą być nieco wyższe. 

 

Początkujący plus

To grupa dla osób, które ukończyły już szkolenie dla początkujących. Uczestnicy potrafią bezpiecznie się zatrzymywać, korzystać z wyciągów i poruszać się po niebieskich trasach. Większość skrętów wykonują jeszcze w pługu.

Szkolenia, które powinieneś wziąć pod uwagę: 

 

Średniozaawansowani

To często najliczniejsza grupa narciarzy. Jeśli radzisz sobie na czerwonych trasach, ale czujesz, że brakuje Ci stylu lub napotykasz sytuacje, które mogą być niebezpieczne, rozważ dołączenie do tej grupy. Osoby średniozaawansowane mają dostęp do niemal wszystkich szkoleń z naszej oferty. 

Szkolenia, które powinieneś wziąć pod uwagę: 

 

Zaawansowani

Narciarze zaawansowani to osoby, które radzą sobie w każdych warunkach, lecz wciąż poszukują wyzwań. Jeśli chcesz dalej rozwijać swoje umiejętności, nasze szkolenia są dla Ciebie. Z takimi narciarzami pracujemy nad poprawą techniki, zwiększeniem prędkości oraz jazdą poza trasami. Jednym słowem, szlifujemy te diamenty.

Szkolenia, które powinieneś wziąć pod uwagę: 

 

Jazda poza trasą i skitury

Nasze szkolenia skiturowe są skierowane do średnio zaawansowanych i zaawansowanych narciarzy, którzy kochają góry i wolą spędzać czas z dala od zatłoczonych ośrodków narciarskich. Lubią się zmęczyć na podejściu, aby potem poczuć wolność jazdy w dzikim terenie. Dla początkujących skiturowców pierwsze szkolenia organizujemy w sąsiedztwie ośrodków narciarskich, a pierwsze zjazdy, zanim Was lepiej poznamy, odbywają się na trasach narciarskich. W ten sposób, w możliwie najbezpieczniejszy sposób, zapraszamy Was do świata dzikiej zimowej przyrody.

Szkolenia, które powinieneś wziąć pod uwagę: 

 

Analiza techniki narciarskiej online

Jeśli nie masz mozliwości skorzystania z naszego szkolenia, to zapraszam do wysłani video ze swojej jazdy. Otrzymasz profesjonalnie przygotowaną analizę i wskazane do poprawy elementy, wraz z ćwiczeniami, które powinieneś robić na stoku. 

 

Telemark

Odkryj legendarną technikę jazdy na nartach telemarkowych, charakteryzującą się pięknym przyklękiem! Dysponujemy 20 kompletami takich nart i butów. Raz w sezonie organizujemy warsztaty dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych narciarzy, aby każdy z Was mógł spróbować swoich sił w telemarku.

W myśl zasady: ucz się jednej nowej rzeczy co roku. Szczerze polecam telemark każdemu, kto jeszcze nie miał okazji spróbować tej fascynującej techniki.

 telemark

 

Dziękuję i do zobaczenia na zajęciach. 

Szymon

 

Uwaga!

Jeśli nie chcesz ominąć żadnego z naszych wydarzeń dołącz do narciarskiego newslettera. Poinformuje Cię o nowych terminach naszych szkoleń. 

Invalid Input
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane

Oficjalni partnerzy

Head Oficjalny Partner Ziener Oficjalny Partner

Szymon Słoma - kontakt.