Nasze media społecznościowe: Facebook | Instagram

Uwaga. Przygotowując tę grafikę, nikt trwale nie ucierpiał. A kursanci mówili, że są zadowoleni. Mimo wszystko deklarują dalszą chęć współpracy. A teraz do konkretów: Chciałbyś sprawnie przemieszczać się po szlakach, ale jak widzisz ich szerokość to masz ochotę ściągnąć narty? Chodzisz na skiturach, ale zjazdy to twoja pięta achillesowa? Co masz zrobić, aby być skuteczniejszym na zjeździe? W tym tekście odpowiem na Twoje pytania.

Jak zostać instruktorem windsurfingu.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Cześć, w tym tekście odpowiem na 5 najczęściej zadawanych pytań przez kandydatów na instruktora windsurfingu. Jeżeli Ty też zastanawiasz się nad takim szkoleniem dla siebie lub bliskich, to ten tekst potraktuj jako obowiązkowe zadanie domowe. Jeżeli będziesz miał dodatkowe pytania, zadaj je w komentarzu pod tekstem lub po prostu do mnie napisz. 

Jak zostać instruktorem windsurfingu.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Cześć, odpowiadając na Wasze pytania zamieszczam jeden z treningów, który wykonuję niemal przez cały rok. Ile razy go wykonać? Jak możesz modyfikować go pod siebie? Ile razy w tygodniu go powtórzyć? 

Na te pytania odpowiadam w tekście poniżej. Bez lania wody, same konkrety.  

Ćwiczenia przed nartami w domu

Napisz komentarz (2 Komentarze)

To nazwa projektu, który rozwijam od kilku lat. Początkowo myślałem, że będzie on skierowany tylko do instruktorów, potem poszerzyłem tą grupę o osoby prowadzące inne zajęcia.

Natomiast teraz już wiem, że to pozycja dla każdego. Wiedza jaką tu znajdziesz jest uniwersalna. Jestem przekonany, że proste prawdy, o których piszę i mówię, zastosujesz z powodzeniem w codziennym życiu. 

Zatem, nawet jeżeli nie jesteś:

  • Instruktorem/ trenerem
  • Nauczycielem/ wykładowcą
  • Szkoleniowcem 

 

To proszę przeczytaj ten tekst do końca i pozostań w kontakcie (zostaw e-mail).

 

nawyki skutecznego nauczyciela przeczytaj do konca

Napisz komentarz (9 Komentarzy)

Kurs pływania na windsurfingu on line? Pewnie zadajesz sobie pytanie:

Serio on line? Czy to możliwe, żeby nauczyć się pływać na windsurfingu przez internet?

Wiesz co? Masz rację :) To niemożliwe. Musisz aktywnie pracować i ćwiczyć. Nie nauczysz się pływać przez internet, nic nie zastąpi odpowiedniej korekty, którą dostaniesz podczas lekcji. Uwagi na bieżąco przynoszą znacznie szybsze postępy. 

Szymon to po co robisz kolejne lekcje? 

Bo im więcej zmysłów zaangażujesz w proces nauki, im bardziej się zaangażujesz, powtórzysz materiał w domu, wyobrazisz sobie ruch, którego się uczysz...

...tym szybciej zrobisz postępy! 

Dlatego, abyś przypomniał sobie co robiłeś na lekcji, przygotował się przed kolejnymi zajęciami, udostępniam Ci te darmowe materiały!  

 

Ćwiczenia przed nartami w domu

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Pobierz e-book!

Jak uczą się dorośli

 

e book jak ucza sie dorosli iii