Tyle osób obserwuje nas na FB - dołącz i Ty!

Uwaga. Przygotowując tę grafikę, nikt trwale nie ucierpiał. A kursanci mówili, że są zadowoleni. Mimo wszystko deklarują dalszą chęć współpracy. A teraz do konkretów: Chciałbyś sprawnie przemieszczać się po szlakach, ale jak widzisz ich szerokość to masz ochotę ściągnąć narty? Chodzisz na skiturach, ale zjazdy to twoja pięta achillesowa? Co masz zrobić, aby być skuteczniejszym na zjeździe? W tym tekście odpowiem na Twoje pytania.

Jak zostać instruktorem windsurfingu.

Cześć, w tym tekście odpowiem na 5 najczęściej zadawanych pytań przez kandydatów na instruktora windsurfingu. Jeżeli Ty też zastanawiasz się nad takim szkoleniem dla siebie lub bliskich, to ten tekst potraktuj jako obowiązkowe zadanie domowe. Jeżeli będziesz miał dodatkowe pytania, zadaj je w komentarzu pod tekstem lub po prostu do mnie napisz. 

Jak zostać instruktorem windsurfingu.

Cześć, odpowiadając na Wasze pytania zamieszczam jeden z treningów, który wykonuję niemal przez cały rok. Ile razy go wykonać? Jak możesz modyfikować go pod siebie? Ile razy w tygodniu go powtórzyć? 

Na te pytania odpowiadam w tekście poniżej. Bez lania wody, same konkrety.  

Ćwiczenia przed nartami w domu

To projekt, który rozwijam od wielu lat, ale od 2020 roku robię to świadomie. Kiedy skończę... jeszcze nie wiem.

Jeżeli jesteś:

  • Instruktorem/ trenerem
  • Nauczycielem/ wykładowcą
  • Szkoleniowcem

 

Jednym słowem prowadzisz zajęcia z grupą lub indywidualne 

To proszę przeczytaj ten tekst do końca.

 

nawyki skutecznego nauczyciela przeczytaj do konca

Kurs pływania na windsurfingu on line? Pewnie zadajesz sobie pytanie:

Serio on line? Czy to możliwe, żeby nauczyć się pływać na windsurfingu przez internet?

Wiesz co? Masz rację :) To niemożliwe. Musisz aktywnie pracować i ćwiczyć. Nie nauczysz się pływać przez internet, nic nie zastąpi odpowiedniej korekty, którą dostaniesz podczas lekcji. Uwagi na bieżąco przynoszą znacznie szybsze postępy. 

Szymon to po co robisz kolejne lekcje? 

Bo im więcej zmysłów zaangażujesz w proces nauki, im bardziej się zaangażujesz, powtórzysz materiał w domu, wyobrazisz sobie ruch, którego się uczysz...

...tym szybciej zrobisz postępy! 

Dlatego, abyś przypomniał sobie co robiłeś na lekcji, przygotował się przed kolejnymi zajęciami, udostępniam Ci te darmowe materiały!  

 

Ćwiczenia przed nartami w domu

WPISZ SWÓJ E-MAIL, POINFORMUJĘ CIĘ TYLKO O WAŻNYCH WYDARZENIACH Z ŻYCIA STRONY